Debut program „Evaluarea cadrelor didactice din perspectiva contextelor profesionale didactice și a inspecției școlare”
Scris: 19 Mar 2018 09:26
Casa Corpului Didactic „Grigore Tabacaru” Bacău organizează programul de formare continuă „Evaluarea cadrelor didactice din perspectiva contextelor profesionale didactice și a inspecției școlare”, acreditat de Ministerul Educaţiei şi destinat personalului didactic de predare și personal didactic cu funcții de conducere, de îndrumare și de control din învățământul preuniversitar.
Acesta se va desfășura astfel:
Grupa 1
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Gărgăun Nicoleta
Locația de formare: Colegiul Naţional „Grigore Moisil” Oneşti
Grupa 2
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Leonte Rodica
Locația de formare: Colegiul Naţional „Grigore Moisil” Oneşti
Grupa 3
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Zaharia Oana; Lungu Daniela
Locația de formare: Colegiul Naţional „Grigore Moisil” Oneşti
Grupa 4
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Ștefan Mariana; Gărgăun Cătălin
Locația de formare: Colegiul Naţional „Grigore Moisil” Oneşti
Grupa 5
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Boambă Călin Leon; Gărgăun Cătălin
Locația de formare: Liceul Tehnologic „Spiru Haret” Moinești
Grupa 6
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Ciotloș Măndița
Locația de formare: Liceul Tehnologic „Spiru Haret” Moinești
Grupa 7
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Ficuță Dumitru; Cosma Mihai
Locația de formare: Liceul Tehnologic „Spiru Haret” Moinești
Grupa 8
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Perța Mara
Locația de formare: Colegiul Naţional “Gheorghe Vrănceanu” Bacău
Grupa 9
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Emil Lazăr
Locația de formare: Colegiul Naţional “Gheorghe Vrănceanu” Bacău
Acesta se va desfășura astfel:
Grupa 1
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Gărgăun Nicoleta
Locația de formare: Colegiul Naţional „Grigore Moisil” Oneşti
Grupa 2
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Leonte Rodica
Locația de formare: Colegiul Naţional „Grigore Moisil” Oneşti
Grupa 3
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Zaharia Oana; Lungu Daniela
Locația de formare: Colegiul Naţional „Grigore Moisil” Oneşti
Grupa 4
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Ștefan Mariana; Gărgăun Cătălin
Locația de formare: Colegiul Naţional „Grigore Moisil” Oneşti
Grupa 5
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Boambă Călin Leon; Gărgăun Cătălin
Locația de formare: Liceul Tehnologic „Spiru Haret” Moinești
Grupa 6
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Ciotloș Măndița
Locația de formare: Liceul Tehnologic „Spiru Haret” Moinești
Grupa 7
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Ficuță Dumitru; Cosma Mihai
Locația de formare: Liceul Tehnologic „Spiru Haret” Moinești
Grupa 8
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Perța Mara
Locația de formare: Colegiul Naţional “Gheorghe Vrănceanu” Bacău
Grupa 9
Debut program: 17.03.2018, ora 09:00
Formatori: Emil Lazăr
Locația de formare: Colegiul Naţional “Gheorghe Vrănceanu” Bacău