Debut programul CRED - Formare nivel II - învățământ primar - 03 septembrie 2019

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
informatizare
Mesaje: 415
Membru din: 03 Feb 2017 08:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Debut programul CRED - Formare nivel II - învățământ primar - 03 septembrie 2019

Mesaj de informatizare » 22 Iul 2019 12:48

Începând cu data de 03 septembrie 2019, CCD Bacău va demara activitatea de formare a cadrelor didactice din învățământul primar, care au fost selectate pentru a participa la programul CRED - Formare nivel II - învățământ primar.
Județul Bacău are alocat pentru învățământul primar din mediul rural un număr de 300 de locuri, iar pentru mediul urban 221 locuri.
Amănunte în fișierul atașat și în secțiunea CRED a acestui site.
Fişiere ataşate
Adresa MEN.rar
(356.47 KiB) Descărcat de 572 ori

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 27 vizitatori