Selecție pentru ocuparea unor posturi de experți în cadrul proiectului CRED

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
informatizare
Mesaje: 415
Membru din: 03 Feb 2017 08:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Selecție pentru ocuparea unor posturi de experți în cadrul proiectului CRED

Mesaj de informatizare » 11 Sep 2019 15:22

Ministerul Educaţiei Naţionale organizează selectie pentru ocuparea unor posturi de experţi zonali evaluare finală (câte un post pentru fiecare judeţ şi sector al Capitalei) în cadrul proiectului CRED, în conformitate cu Anuntul de selectie nr. 1927/CRED/09.09.2019, publicat pe siteul MEN (www.edu.ro - Minister - Transparenta institutionala - Concursuri - "Anunț privind organizarea selecţiei pentru ocuparea unor posturi de experți în cadrul proiectului POCU „CURRICULUM RELEVANT, EDUCAȚIE DESCHISĂ pentru toți”/CRED [Cod SMIS 2014+: 118327] + anexe [arhivă rar: cerere înscriere & consimțământ GDPR - fișiere editabile/word] (data publicării: 9.09.2019)"). În anunţ este expres formulată condiţia privind domiciliul stabil in judeţul, respectiv Bucureşti-Ilfov, în care îşi vor derula activitatea.
Amanunte veti gasi: https://edu.ro/concursuri și în secțiunea CRED a acestui site.

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori