Formarea formatorilor pentru programul CRED - disciplina matematică

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
informatizare
Mesaje: 415
Membru din: 03 Feb 2017 08:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Formarea formatorilor pentru programul CRED - disciplina matematică

Mesaj de informatizare » 23 Sep 2019 15:16

În perioada imediat următoare, la Constanţa va avea loc o sesiunea de formare a formatorilor, care vor desfăşura cursuri pentru disciplina matematică, în cadrul programului CRED.
Amănunta veţi regăsi în fişierul ataşat şi în secţiunea "CRED" a acestui site.
Fişiere ataşate
FORMARE_FORMATORI_MATE_CRED.rar
(7.9 MiB) Descărcat de 332 ori

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori