Debut programul CRED - Formare nivel II - învățământ gimnazial

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
informatizare
Mesaje: 415
Membru din: 03 Feb 2017 08:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Debut programul CRED - Formare nivel II - învățământ gimnazial

Mesaj de informatizare » 10 Oct 2019 13:33

Începând cu data de 07 octombrie 2019, CCD Bacău a demarat activitatea de formare a cadrelor didactice din învățământul gimnazial, care au fost selectate pentru a participa la programul CRED - Formare nivel II - învățământ gimnazial.
Amănunte în fișierul atașat și în secțiunea CRED a acestui site.

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori