Aniversare 2 ani de la lansarea proiectului „Curriculum Relevant, Educație Deschisă pentru toți”

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
informatizare
Mesaje: 415
Membru din: 03 Feb 2017 08:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Aniversare 2 ani de la lansarea proiectului „Curriculum Relevant, Educație Deschisă pentru toți”

Mesaj de informatizare » 15 Noi 2019 14:06

Dragi coechipieri,

Astăzi, 15 noiembrie 2019, marcăm o zi specială: 2 ani de la lansarea „Curriculum Relevant, Educație Deschisă pentru toți” - CRED, proiect care ne-a strâns într-o comunitate puternică, încrezătoare și dornică să răspândească starea de spirit „Cred în educație”.
Vă mulțumim pentru implicarea și pasiunea de care care dați dovadă în toate activitățile desfășurate în cadrul proiectului!
Cu această ocazie, dorim să ne cunoaștem mai bine și să aflăm ce reprezintă proiectul CRED pentru dumneavoastră.

Puteți completa formularul referitor la experiențele dumneavoastră, în cadrul proiectului. Vă rugăm, utilizați conturile personale @educred pentru al completa.
De asemenea, vă invităm în grupul Facebook al comunității CRED.
Link-urile pentru accesare le veți găsi în fisierul atașat.
Fişiere ataşate
aniversare.rar
(168.97 KiB) Descărcat de 221 ori

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori