Înscrieri - proiectul CRED

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
informatizare
Mesaje: 415
Membru din: 03 Feb 2017 08:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Înscrieri - proiectul CRED

Mesaj de informatizare » 21 Dec 2020 13:31

CCD Bacău va organiza după 20 ianuarie 2021, noi serii de formare în cadrul proiectului CRED.

În acest sens organizează o nouă rundă de înscrieri pentru următoarele specializări:
- limba romana
- limba franceza
- limba engleza
- matematica
- istorie
- religie

Formularul centralizator: https://forms.gle/NmLVnz7U4kZviJ5X9

Termen de completare, 22 decembrie 2020, ora 15.00

NOTĂ:
  • Cadrele didactice care au fost cuprinse în grupe, iar apoi au abandonat activitatea de formare nu mai pot participa la curs.
      Pentru cadrele didactice care nu au dosar depus la CCD, îl vor putea aduce după data de 10 ianuarie 2021.
    Va multumim,

    Echipa CRED Bacau

    Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
    [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
    [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

    Cine este conectat

    Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori