Înscrierea formabililor la cursul "Resurse educaţionale digitale: realizare, utilizare, evaluare. Formare nivel 2" CRED

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
informatizare
Mesaje: 415
Membru din: 03 Feb 2017 08:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Înscrierea formabililor la cursul "Resurse educaţionale digitale: realizare, utilizare, evaluare. Formare nivel 2" CRED

Mesaj de informatizare » 30 Mar 2022 13:49

Casa Corpului Didactic Botoşani, partener coordonator-Regiunea Nord-Est al Ministerului Educației, în cadrul proiectului POCU “CURRICULUM RELEVANT, EDUCAȚIE DESCHISĂ PENTRU TOȚI - CRED”, finanțat prin POCU 2014-2020, în cadrul axei prioritare 6, prioritatea de investiții 10.i, anunţă o nouă selecţie a cadrelor didactice în vederea participării la programul de formare continuă acreditat „Resurse educaţionale digitale: realizare, utilizare, evaluare. Formare nivel 2”, cu durata de 50 de ore, blended-learning, având alocate 12 CPT, acreditat de Casa Corpului Didactic Botoşani în cadrul proiectului „Curriculum relevant, educaţie deschisă pentru toţi-CRED”.

Link insriere: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform

Vezi anunțul de selecție și formularele de înscriere in atasament și în secțiunea CRED a acesui site.
Fişiere ataşate
Adresa_selectie_GT_RED_NE_mart2022_b.rar
(1.54 MiB) Descărcat de 55 ori
Formulare inscriere CRED_30_03_2022.zip
(1.94 MiB) Descărcat de 233 ori

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori