Inscrieri curs "Resurse educaționale digitale: Realizare, utilizare, evaluare" - proiect CRED

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
informatizare
Mesaje: 415
Membru din: 03 Feb 2017 08:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Inscrieri curs "Resurse educaționale digitale: Realizare, utilizare, evaluare" - proiect CRED

Mesaj de informatizare » 15 Sep 2022 09:37

Casa Corpului Didactic Botoşani, partener coordonator-Regiunea Nord-Est al Ministerului Educației, în cadrul proiectului POCU “CURRICULUM RELEVANT, EDUCAȚIE DESCHISĂ PENTRU TOȚI - CRED”, finanțat prin POCU 2014-2020, în cadrul axei prioritare 6, prioritatea de investiții 10.i, anunţă o nouă selecţie a cadrelor didactice în vederea participării la programul de formare continuă acreditat ”Resurse educaționale digitale: realizare, utilizare, evaluare. Formare nivel 2”, Numărul de ore / credite profesionale transferabile: 50 ore (24 ore formare sincronă și 26 de ore formare asincronă) / 12 credite profesionale transferabile.
Cursul se va desfășura doar în format online.

Formular inscriere:

https://forms.gle/RCCG5ACqCJULzF497

Formularul se adresează cadrelor didactice din învățământul primar și gimnazial.
Condiții obligatorii pentru înscriere: cel puțin definitivat în învățământ.
Toate informațiile conținute în prezentul formular sunt confidențiale și vor fi folosite doar în scopul proiectului.
A se vedea și adresa din atasament.
Fişiere ataşate
Adresa selectie GT_CRED_NE_RED-sept2022_b.rar
(1.58 MiB) Descărcat de 268 ori

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori