Anunț selecţie cadre didactice din învăţământul preunivesitar, în vederea participării la cursurile de formare CRED

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
informatizare
Mesaje: 415
Membru din: 03 Feb 2017 08:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Anunț selecţie cadre didactice din învăţământul preunivesitar, în vederea participării la cursurile de formare CRED

Mesaj de informatizare » 20 Dec 2022 12:42

Casa Corpului Didactic Botoşani, partener coordonator-Regiunea Nord-Est al Ministerului Educației, în cadrul proiectului POCU “CURRICULUM RELEVANT, EDUCAȚIE DESCHISĂ PENTRU TOȚI - CRED”, finanțat prin POCU 2014-2020, în cadrul axei prioritare 6, prioritatea de investiții 10.i, anunţă o nouă selecţie a cadrelor didactice în vederea participării la programul de formare continuă acreditat „CRED-Curriculum relevant, educație deschisă pentru toți. Formare nivel II”, cu durata de 120 de ore, blended-learning, având alocate 30 CPT, acreditat de Casa Corpului Didactic Botoşani în cadrul proiectului „Curriculum relevant, educaţie deschisă pentru toţi-CRED”.

Formularul se adresează profesorilor din învățământul gimnazial din regiunea NE.
Condiții obligatorii pentru înscriere: să aveți cel puțin definitivatul în învățământ.

IMPORTANT! Pentru această ultimă serie, grupul țintă va fi constituit din cadre didactice calificate din învățământul gimnazial, disciplinele: ►Limba și literatura română
►Limba engleză
►Limba franceză
►Matematică
►Fizică
►Chimie
►Biologie
►Istorie
►Geografie
►Religie
►Educație fizică și sport
►Educație tehnologică
►TIC
►Educaţie socială
►Educaţie muzicală
Cursul se va desfășura doar în format online, iar grupele se vor stabili pe judeţe în funcţie de numărul de înscrieri, sau pe regiune.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... Q/viewform

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori