Chestionar Proiectul CRED

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
informatizare
Mesaje: 415
Membru din: 03 Feb 2017 08:34
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Chestionar Proiectul CRED

Mesaj de informatizare » 13 Apr 2020 13:21

Proiectul „Curriculum Relevant, Educație Deschisă pentru toți” – CRED, este promovat ca poveste de succes și, implicit, model de bună practică, din punctul de vedere al implementării la nivel național.
Propunerea a fost înaintată de Ministerul Fondurilor Europene către Comisia Europeană – CE, urmând ca datele din formularul de aplicație, să fie postate pe site-ul Comisiei Europene, având astfel posibilitatea de promovare și vizibilitate la nivelul întregii Uniuni Europene.

De aceea, propunem cadrelor didactice care parcurg programul acum, precum și celor care au absolvit, completarea unui chestionar, a cărui parcurgere durează aproximativ 10 minute:
https://www.surveymonkey.com/r/provocari
Toate răspunsurile sunt confidențiale.

Vă invit să urmăriți www.educred.ro, www.ise.ro sau Facebook – Proiectul CRED, pentru a fi la curent cu rezultatele demersului.

Scrie răspuns [phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/twig/twig/lib/Twig/Extension/Core.php on line 1266: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator